Главная > Все новости > Анонсы > Стартувала реєстрація на 27-й щорічний «Пробіг під каштанами», який відбудеться у травні

Стартувала реєстрація на 27-й щорічний «Пробіг під каштанами», який відбудеться у травні

Благодійний фонд «Пробіг під каштанами» відкрив реєстрацію на 27-й щорічний захід, який цього року проведуть 26 травня, у День Києва. Старт відбудеться на Майдані Незалежності.
Про це повідомляють організатори заходу.

Для учасників підготували сім категорій на різні дистанції. Це уже традиційні «Благодійний Пробіг» (5 км), «Спортивний Пробіг» (5 км), «Пробіг мужніх» (~300 м), «Пробіг у ходунках» (10 м) та «Дитячий пробіг» (довжина дистанції залежатиме від віку). Також цього року очікуються «Пробіг із собакою» та «Пробіг наосліп». Останній формат передбачає подолання дистанції із зав’язаними очима. Таким чином організатори хочуть привернути увагу до проблем, з якими стикаються незрячі люди, пересуваючись містом.

За словами організаторів пробігу, реєстрація розпочалася у лютому, оскільки кількість охочих постійно зростає. Лише за чотири дні від старту реєстрації надійшли сотні заявок та є уже понад 20 команд-учасників попередніх забігів.

Учасників закликають реєструватися на захід завчасно. Усі новачки, які сумніваються у фізичній підготовці, за три місяці зможуть солідно покращити свою форму, аби взяти участь в основному «Благодійному пробігу». Усім зареєстрованим допомагатиме та надаватиме практичні поради кваліфікований тренер Олена Ханчанова.

Зараз зареєструватися на сайті www.probig.kiev.ua можна у форматі корпоративної команди та індивідуального учасника у категоріях:

«БЛАГОДІЙНИЙ ПРОБІГ». Постійні учасники заходу та новачки обирають саме цей вид забігу. Він доступний як для досвідчених спортсменів, так і для людей без спеціальної підготовки. Довжина дистанції – 5 км. Традицією «Благодійного пробігу» є Парад корпоративних команд, які показують свою згуртованість, цілеспрямованість та бажання допомагати іншим.

«СПОРТИВНИЙ ПРОБІГ». Забіг на швидкість. Професійні спортсмени та учасники зі спеціальною спортивною підготовкою бігтимуть дистанцію у 5 км. У рамках цього забігу будуть визначені переможці серед жінок та чоловіків. Кожному учаснику буде виданий спеціальний чіп для фіксації результатів.

«ПРОБІГ МУЖНІХ». Учасники в інвалідних візках вийдуть на «Пробіг під каштанами» і подолають свою дистанцію у 300 м.

«ПРОБІГ У ХОДУНКАХ». Для малюків, які лише вчаться ходити. За допомогою батьків вони пройдуть свою дистанцію у 10 м на головній сцені пробігу. Ходунки забезпечують організатори та спонсори. Зареєструвати малечу можуть батьки, дідусі та бабусі.

«ДИТЯЧИЙ ПРОБІГ». Для дітей до 15 років. Залежно від заявок будуть сформовані різні вікові категорії. Дітей до 8 років обов’язково повинні супроводжувати батьки або дорослі. На цю дистанцію також виходить «Команда здійсненої мрії» – діти, яких врятували у Центрі кардіології та кардіохірургії, завдяки коштам, зібраним під час попередніх «Пробігів під каштанами».

Реєстрація учасників відбуватиметься також в офлайн-режимі: у травні в офісі оргкомітету (м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4), або у День Пробігу – 26 травня – на Майдані Незалежності.

Контактна особа: Ольга Журавльова, PR-менеджер, +38 063 781 7213, pr@probeg.kiev.ua

Довідково.

Участь у «Пробігу під каштанами» щороку беруть понад 10 000 учасників та більше 300 корпоративних команд. Кошти, зібрані у рамках Пробігу, спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Організаторами Пробігу виступають БФ «Пробіг під каштанами», Київська міська державна адміністрація та рекламне агентство «DIALLA».


kyivcity.gov.ua