Главная > Все новости > Горячая тема > Стартував передпродаж прикрас з колаборації SOVA x «Мавка. Лісова пісня»

Стартував передпродаж прикрас з колаборації SOVA x «Мавка. Лісова пісня»

Сьогодні, 2 березня, стартує передпродаж прикрас з колаборації SOVA x «Мавка. Лісова пісня». Оформити передзамовлення вже можна на сайті та в магазинах SOVA.

Головна ідея анімаційного фільму — «Світло подолає темряву» — відображає головну особливість колекції. Кожна прикраса оздоблена фантазійною емаллю, яка світиться в темряві.

«Всесвіт Мавки багатий на потаємні сенси, і кожен його елемент детально продуманий. Орнаменти й символи — важлива складова української історії. У фільмі вони зображені на деревах, каменях, на героях і їхньому одязі. Один з таких символів — орнамент у вигляді спіралі, що уособлює циклічність часу та зміни», — ділиться натхненням бренд.

У колекцію увійшли моносережки, кафи, каблучки, підвіс, кольє-трансформери та браслети, що виконані у білому та жовтому золоті.

У колаборації втілені флористичні мотиви з рухливими елементами, які перегукуються з рослинами Магічного Лісу, які колихаються від «мови вітру». Деталі у вигляді листочків відтворені як в прикрасах, так і на їх застібках.

Придбати прикраси колаборації SOVA × «Мавка. Лісова пісня» в магазинах SOVA можна буде з 20 березня.

Водночас, клієнти, які оформлять передзамовлення, матимуть можливість отримати подарунковий сертифікат ювелірного бренду на суму 10 000 гривень. Розіграш відбудеться на Instagram сторінці SOVA 20 березня.

#SOVA #ювелірні прикраси