Главная > Все новости > Анонсы > Столична влада облаштувала дві бази для перебування киян на обсервації

Столична влада облаштувала дві бази для перебування киян на обсервації

Уже 107 осіб в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«За минулу добу в Києві вірус вразив ще 5 людей. Кількість киян, які мають підтверджений діагноз на коронавірус, сьогодні – 107», – сказав Віталій Кличко.

 Він зауважив, що із лабораторно підтверджених випадків, які місто отримало від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» серед захворівших: четверо чоловіків віком від 45 до 49 років та одна жінка – медичний працівник. Їй 55 років. Один з пацієнтів – в Олександрівській лікарні столиці. Інші – на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів.

Разом із тим, на сьогодні експрес-тестами в столиці протестовано майже 1 900  киян. Лабораторно оброблено 813 зразків. Ще на дослідженні в Державній установі «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» – 218 зразків.

 «Ми розпочали тестувати всіх пацієнтів із діагнозом «запалення легенів». Бо в багатьох випадках ускладненням перенесеного захворювання є саме враження легенів», – додав мер Києва.

 Віталій Кличко подякував столичним лікарям, які в ці тижні, ризикуючи своїм здоров’ям та життям консультують, лікують та рятують киян.

Також мер столиці Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ, заявив , що столична влада облаштувала дві бази для перебування киян на обсервації. Там є все необхідне для тимчасового проживання.

«Маже всі країни світу, що повертають своїх громадян, запровадили таку практику. І Київ, від початку обмежувальних заходів, наголошував на необхідності такого кроку. Столична влада облаштувала дві бази для перебування киян на обсервації. Там є все необхідне для тимчасового проживання. Мешканці міста за це не платитимуть. Одна з баз – на 200 ліжок — у Чорнобильській лікарні на Лісовому масиві», – повідомив мер Києва.

Він зазначив, що питанням обсервації людей, що прибували авіарейсами вчора і позавчора, займалася не столиця. Людей повертало не місто. І до міської влади  з приводу їх розміщення не зверталися.

«Але місто підготовлене і ми можемо розміщати киян, яким треба буде пройти обсервацію. І я не втомлюся закликати всіх дотримуватися правил і обмежень! Це – ваше здоров’я і життя! А також – безпека всіх мешканців міста!», – наголосив Віталій Кличко.

Джерело