Главная > Все новости > Анонсы > Столичні школи публікуватимуть фотографії своїх сніданків

Столичні школи публікуватимуть фотографії своїх сніданків

Київські школи виступили з ініціативою кожного дня публікувати фото шкільних сніданків на своїх офіційних сторінках у Facebook або у месенджерах для батьків. До проєкту STOP FAKE до кінця тижня долучаться всі 428 столичних комунальних шкіл. Завдяки цій пропозиції міська влада зможе контролювати підприємства, що готують для дітей, та швидко реагувати у разі виявлення неякісних страв.

Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

 Ми готові бути максимально відкритими й показати, чим насправді харчуються наші з вами діти. Перші фото вже з’явилися на офіційних сторінках київських шкіл, що дає нам можливість кожного дня контролювати процес шкільного харчування. Водночас ця ініціатива нівелює будь-які спроби спекулювати на темі харчування та викладати несправжні  фото сніданків для розпалення суспільного резонансу. Звісно, нам є над чим працювати, і пандемія додала складнощів до організації процесу харчування, але це не дає нікому права поширювати маніпулятивну інформацію, – підкреслив Валентин Мондриївський.

За його словами, такий контроль харчування стане постійним і дасть змогу відстежувати ситуацію з постачальниками харчування до шкіл.

 Ті компанії, які годують наших із вами діток, мають зрозуміти, що тепер вони під постійним контролем. І кожний їх хибний крок бачитимуть абсолютно всі батьки. Місто налаштоване залишити на ринку лише ті компанії, які надаватимуть якісне харчування у будь-яких умовах, – заявив Валентин Мондриївський.

Джерело