Главная > Все новости > Суд вчергове переніс розгляд справи щодо знесення незаконно надбудованих поверхів «будинку-монстру» на Подолі

Суд вчергове переніс розгляд справи щодо знесення незаконно надбудованих поверхів «будинку-монстру» на Подолі

Господарський суд м. Києва вчергове переніс засідання у справі 910/27779/14 про зобов’язання ТОВ «Пателі Лізінг» знести надбудовані поверхи, які забудовані з відхиленням від затвердженої (погодженої) проектної документації на вулиці Нижній Вал, 27-29.

«Розгляд справи з різних причин переносився вже понад 10 разів тільки цьогоріч. Окрім того, декілька разів протягом поточного року вже змінювався склад колегії судів. Остання відома дата засідання – 11 жовтня, але воно так і не відбулося, було в чергове перенесене. Цього разу через те, що головуючий суддя захворів. Наразі дата засідання досі не визначена», – повідомила заступниця директора Департаменту охорони культурної спадщини, який виступає третьою стороною у справі, Ірина Черненко.

Нагадаємо, що справа розглядається з грудня 2014 року, коли Київська міська рада звернулася до суду Господарського суду м. Києва із позовом до ТОВ «Пателі Лізинг» про зобов’язання знести надбудовані поверхи, які забудовані з відхиленням від затвердженої (погодженої) проектної документації за рахунок відповідача.

Окрім того, наразі на розгляді касаційна скарга Державної архітектурно-будівельної інспекції України на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 27.12.2018 та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 24.04.2019 щодо скасування «Пателі Лізінг»  дозволу на виконання будівельних робіт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *