Главная > Все новости > Горячая тема > Тенесістка Евеліна Світоліна оголосила про паузу в кар’єрі

Тенесістка Евеліна Світоліна оголосила про паузу в кар’єрі

Фото: btu.org.ua

Перша ракетка України та зірка світового тенісу Еліна Світоліна оголосила про те, що бере тимчасову паузу у своїй спортивній кар’єрі та деякий час не буле виступати на змаганнях. Про це вона заявила в своєму Instagram.

Зробити паузу у виступах Світоліна вирішила через моральне та фізичне виснаження, пов’язане з вторгненням росії в Україну, а також через проблеми зі спиною.

«Це були надзвичайно важкі пару місяців для мене не лише морально, а й фізично. Досить тривалий час борюся зі спиною. Біль не давав мені найкраще підготуватися до турнірів. А тим часом я з нестерпним болем у серці спостерігаю за тим, що відбувається на моїй батьківщині, в Україні, і з якою відвагою та відвагою захищає нашу країну наш український народ. Це дало мені величезний поштовх до продовження та боротьби на корті. Але зараз моє тіло більше не витримує, і мені потрібно відпочити. Тому мені сумно оголосити про те, що я буду сумувати за Кубком Федерації та кількома моїми улюбленими турнірами у Європі. Але я впевнена, що скоро побачимося! Дякуємо всім за підтримку в цей важкий період», — написала Світоліна.

        View this post on Instagram                      

A post shared by Elina Monfils (@elisvitolina)