Главная > Все новости > Горячая тема > Тимчасовий культурний простір «MOT» відкриють на Контрактовій площі: графік роботи

Тимчасовий культурний простір «MOT» відкриють на Контрактовій площі: графік роботи

Фото: МОТ

Тимчасовий культурний простір «MOT» («Модуль тимчасовості») відкриється у лютому та працюватиме на Контрактовій площі до кінця квітня.

Про це повідомили представники «МОТ» в Instagram.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 21:00, а у суботу та неділю — з 10:00 до 21:00. Квитки можна придбати у живій черзі. 

Зазначається, що з 19:00 відвідувачі зможуть потрапити на окремі спеціальні івенти. Це кінопокази, лекції та екскурсії від мистецької команди.

Нагадаємо, що це благодійний проєкт Don’t Take Fake, який розробило архітектурне бюро Balbek Bureau. «МОТ» виготовили з мобільних блоків — вантажних контейнерів, щоб показати суть плинності часу і постійної невизначеності. Метою проєкту є привертання уваги до культури в Україні та допомога у відновленні культурних об’єктів, які постраждали від воєнних дій.

Раніше ми писали, що у Центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» відкрилася виставка картин «У мене вибухає голова», на якій виставили роботи сучасного митця Олександра Ляпіна.