Главная > Все новости > Триває прибирання столиці від снігу

Триває прибирання столиці від снігу

Роботи із прибирання тривають на вулицях та шляхах столиці. Працівники з ручного прибирання продовжують зимове утримання наземних та підземних пішохідних переходів, сходових маршів та пішохідних зон, які знаходяться на утриманні підприємств корпорації.

Згідно із прогнозом Укргідрометцентру, сьогодні у столиці не очікується опадів. Утім, вихідними, 26-27 січня, можливий сніг. Тож просимо водіїв не паркуватися обабіч вулиць та доріг та у непередбачених для цього місцях, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Нагадуємо, що роботи із прибирання снігу проводяться одночасно в усіх районах Києва. Крім того, існує чітка послідовність прибирання вулично-дорожньої мережі від снігу. Першочергово прибираються магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, вулиці, якими курсують маршрути громадського транспорту. Саме їх прибирання забезпечує життєдіяльність міста.

Наступні в черзі – вулиці районного, а потім місцевого значення. Важливо, що кожна одиниця спецтехніки має свій маршрут прибирання, який визначений у технологічній картці.

Паралельно з великогабаритною технікою працює малогабаритна спецтехніка і бригади з ручного прибирання. Вони проводять прибирання від снігу та обробку посипальними матеріалами пiдходiв до наземних та підземних пiшохiдних переходів, сходових маршів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства комунальної корпорації «Київавтодор»