Главная > Все новости > Горячая тема > Ціни на оренду квартир у Києві впали на 38% з початку повномасштабного вторгнення рф

Ціни на оренду квартир у Києві впали на 38% з початку повномасштабного вторгнення рф

Фото ілюстративне: Karolina Grabowska / Pexels

Ціни на оренду квартир у Києві з початку повномасштабного вторгнення росії до України впали майже на 40%. Про це свідчать дані додатку для оренди житла у Києві Bird. 

Так, якщо станом на 24 лютого вартість оренди однокімнатної квартири у Києві в середньому складала 13 тисяч гривень на місяць, то вже 10 травня ціна впала до 8 тисяч гривень на місяць. Таким чином, медіана ціни на оренду 1-кімнатної квартири у Києві впала на 37%. 

При цьому, у деяких оголошення щодо оренди квартири вказано — нижча ціна діє лише на воєнний період. Після завершення війни вартість оренди планують підвищити. 

Як змінилася ціна на оренду квартир у Києві з 24 лютого до 10 травня: інфографікаЩо стосується попиту на квартири, то він також впав з початку повномасштабного вторгнення. У порівнянні з рівнем 24 лютого кількість шукачів оренди квартир у Києві впала приблизно на 50%. Зазначимо, що з початку квітня цей показник поступово росте. 

Як змінився попит на оренду квартир у Києві: інфографіка