Главная > Все новости > Горячая тема > TVORCHI випустили оновлену версію пісні для Євробачення: слухати

TVORCHI випустили оновлену версію пісні для Євробачення: слухати

Фото: TVORCHI

Гурт TVORCHI вніс зміни в свою пісню для участі в «Євробаченні-2023». Оновлена версія «Heart of Steel» вже доступна на стрімінговий платформах та на YouTube-каналі музикантів.

Зокрема, в другому куплеті треку з’явилися рядки українською мовою — «Незважаючи на біль, я продовжую свій бій. Світ палає, а ти дій». Також в останньому програші змінено аранжування.

Музиканти внесли зміни на прохання фанів, а також після зауваження членкині журі Національного відбору Юлії Саніної. У фіналі співачка зауважила, що пісні не вистачає «хітовості», на що TVORCHI заявили, що подумають над цим, якщо переможуть. Так і сталося.

Пісня «Heart of Steel», з якою TVORCHI цьогоріч представлять Україну на головному пісенному конкурсі в Ліверпулі, — це своєрідна присвята незламності та силі духу українців.

«Пісня «Heart of Steel» про кожного, хто попри всю безвихідь носить у грудях сталеве серце і не здається. А сьогодні це всі ми. У нашій пісні є рядки: «Не бійтеся говорити те, що ви думаєте. Тому що як би погано не було, хтось слухає». Ми хочемо, щоб про нашу незламність почули всюди», —  кажуть виконавці.

Нагадаємо, 17 грудня стало відомо, що TVORCHI представлятимуть Україну на «Євробаченні-2023». Фінал пісенного конкурс відбудеться у Ліверпулі 13 травня.

#українські виконавці #українська музика #нова музика #Євробачення 2023