Главная > Все новости > Горячая тема > У Берліні покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro на підтримку України: дата та місце

У Берліні покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro на підтримку України: дата та місце

У середу, 24 вересня, на сцені берлінського «Театру на Потсдамській площі» покажуть балетне шоу Radio&Juliet & Quatro. Воно пройде у межах ініціативи #supportUkraine. Головна мета шоу — підтримати Україну.

Усі виручені з продажу квитків кошти підуть до благодійного фонду Tabletochki. Наразі він підтримує всіх, хто постраждав від війни в Україні. Зокрема, допомагає сім’ям в евакуації, медикам з оснащенням лікарень та орендою амбулаторних квартир, здійснює психологічну допомогу та багато іншого.

Придбати квитки на балетне шоу Radio&Juliet & Quatro можна за посиланням.

Балет Radio & Juliet — це симбіоз мінімалістичної й іноді бравурної хореографії від Едварда Клюге та емоційної музики від Radiohead. Чуттєвий альбом O.K. Computer і незрівнянна пластика українських танцівників зі світовими іменами змушують глядача подивитися на шекспірівську історію про двох закоханих під іншим кутом. Недивно, що ця створена у 2005 році постановка мала шалений успіх у Європі, США та Азії.

Коли: 24 вересня, 19:00.

Де: Theater am Potsdamer Platz, Marlene-Dietrich-Platz 1.

Скільки коштує: від 36,50 євро.