Главная > Все новости > Горячая тема > У Бучі 90% всіх загиблих цивільних померли від куль

У Бучі 90% всіх загиблих цивільних померли від куль

Майже 90% загиблих мирних жителів у Бучі померли від кульових поранень, а не від уламків. Станом на 6 квітня у місті виявили вже 320 тіл загиблих цивільних.

Про це в інтерв’ю Deutsche Welle розповів мер Бучі Анатолій Федорук.

За його словами, тіла виявляють у приватних садибах, парках, скверах, де було можливість, коли був обстрілів, прикопувати тіла. Люди намагалися поховати загиблих, щоби собаки не розтягували.

Наразі з виявленими тілами загиблих мирних мешканців Бучі працюють фахівці — криміналісти, правоохоронці, але кількість виявлених тіл зростає з кожним днем. Федорук розповів, що у селах громади у тимчасових похованнях нові тіла знаходять щодня.

У Бучі виявлено три місця (поховання — ред.): це територія підприємства «Украгропостач», де російські окупанти скидали, як дрова, тіла людей із зав’язаними руками. А ще — вулиці Вокзальна, Яблунська та дитячий табір «Променистий», де теж знайшли людей із зав’язаними руками та кульовими поразками.

Федорук додав, що списки загиблих буде опубліковано після встановлення імен громадян.

Списки обов’язково будуть оприлюднені після встановлення імен громадян нашої громади та сусідніх громад, які проїжджали через нашу громаду та були розстріляні. Наразі працюють правоохоронні органи.