Главная > Все новости > Горячая тема > У Бучі російські окупанти розстріляли чоловіка на очах його сина

У Бучі російські окупанти розстріляли чоловіка на очах його сина

Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

У Бучі російські окупанти розстріляли чоловіка на очах його 14-річного сина, а самого підлітка поранили.

Про це розповіли у лікарні «Охматдит».

Інцидент стався 17 березня. Молодший із трьох синів Юрій разом із батьком рушив у центр окупованого міста за гуманітарною допомогою та ліками. На той час майже два тижні у будинку сім’ї не було газу, світла та води.

«Ми їхали на велосипедах, коли із-за будинку вийшов російський військовий. Ми зупинилися, підняли руки, сказали, що в нас немає зброї. Але солдат почав стріляти по батьку. Він впав. Далі військовий почав стріляти по мені, дві кулі потрапили в руку. Я повалився на землю. Солдат ще вистрелив в капюшон, але куля не зачепила голову», — розповів хлопчик.

Юрій розповів, що кілька хвилин він пролежав на землі та чекав, поки російський окупант піде. Потім хлопчик побіг до найближчого притулку, де йому надали першу медичну допомогу. Далі — дібрався додому, розказав сім’ї, що батька вбили. Руслану було 47 років.

Фото: facebook.com/ndslohmatdyt

В «Охматдиті» додали, що сім’я три дні не могла забрати тіло чоловіка. Коли це вдалося зробити, на руці вбитого вже не було білої пов’язки, яка ідентифікує мирних мешканців. Її зняли російські військові. Крім цього поцупили телефон, гаманець і навіть ключі від дому.

За словами дружини вбитого, окупант стріляв прицільно в голову та серце.

Пізніше сім’ї вдалося евакуюватися до Черкащини. Потім вони приїхали до «Охматдиту», щоб отримати медичну допомогу сину та офіційно зафіксувати поранення. Хлопчик отримав кульове поранення в руку, передпліччя та палець. Зараз життю дитини нічого не загрожує.