Главная > Все новости > У Києві можна зарядити електромобіль за 20 хвилин

У Києві можна зарядити електромобіль за 20 хвилин

Мережа зарядних станцій для електромобілів STRUM тепер називається YASNO E-mobility і розширила перелік своїх послуг.

Крім швидкої зарядки, власники електромобілів вже можуть придбати зарядні станції для домашнього та корпоративного використання, щоб заряджатися дешевше або отримувати додатковий дохід. Про це повідомляє пресслужба компанії.

– Наша мережа зарядок стала частиною великого роздрібного бренду YASNO, який поставляє електроенергію і енергоефективні рішення для 3,5 мільйонів клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях, – розповів директор з розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко. – Власники електромобілів зараз можуть зарядити машину за 20 – 40 хвилин на зарядних станціях мережі YASNO E-mobility в Києві, на автомобільних шляхах Київ-Одеса, Київ-Львів і Київ-Полтава. Зарядні станції і мобільний додаток вже оновлені у новому дизайні.

На сайті yasno.com.ua автовласник може замовити зарядне обладнання потужністю від 5 до 22 кВт. Заряджатися вдома або в офісі коштує у рази дешевше, ніж на публічних зарядних станціях. Вдома при використанні «нічного» тарифу можна заряджатися у 2 рази дешевше звичайного тарифу для населення.

– Ми пропонуємо енергоефективний набір YASNO Smart з двозонним лічильником електроенергії. Завдяки йому, зарядити авто вночі на 200 км пробігу обійдеться приблизно у 25 грн. Це рішення ми пропонуємо з опцією установки «під ключ». Власники зарядних пристроїв також можуть приєднатися до мережі YASNO E-mobility, щоб отримувати додатковий дохід для сім’ї або бізнесу, надаючи послугу зарядки власним клієнтам, – розповів керівник напрямку YASNO E-mobility Ігор Ковальов.

Джерело