Главная > Все новости > Анонсы > У Києві можуть пом’якшити карантин через два тижні, — В.Кличко

У Києві можуть пом’якшити карантин через два тижні, — В.Кличко

Через два тижні у Києві очікують пік коронавірусу

У Києві через два тижні очікують пік коронавірусу. Після цього у столиці планують послабити карантин. Про це під час брифінгу заявив мер Києва Віталій Кличко.

У Києві вже розробили план поетапного послаблення карантину.

«Ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що місто має розвиватись, що нам потрібно оживляти економіку. Ми повинні пройти пік цієї хвороби, його в Україні та місті очікуємо за тиждень-два, після цього, враховуючи ситуацію, будемо впроваджувати поступове послаблення обмежувальних заходів», — йдеться в повідомленні.

Кличко додав, що послаблення карантину після піку хвороби є світовою практикою.

«Хочу зазначити, деякі європейські країни, що вже пройшли пік захворювання, починають послаблювати обмеження. Але дуже обережно і поволі. Я спілкуюся з мерами міст Європи, з очільниками деяких держав. Аналізую, як і що вони роблять у цій ситуації. Зазначу, що план поетапного послаблення обмежень розробила і столиця. Ми розуміємо, що бізнес повинен працювати, що місто має розвиватися. Що потрібно «оживляти» економіку. Ми повинні пройти пік хвороби. Його в Україні та місті очікуємо за тиждень-два. Після цього, виходячи із ситуації, будемо впроваджувати поступове послаблення обмежувальних заходів. Сьогодні головне – як ми подолаємо пік захворювання, наскільки великим він буде», – підкреслив Віталій Кличко.

Джерело: КМДА