Главная > Все новости > Горячая тема > У Києві перший пам’ятник отримав захист за проєктом Balbek Bureau

У Києві перший пам’ятник отримав захист за проєктом Balbek Bureau

Фото: Balbek Bureau

У Києві побудували першу захисну споруду для пам’ятників за проєктом архітектурного бюро Balbek Bureau. Конструкцію звели навколо пам’ятника Михайлу Грушевському на вулиці Володимирській, 55. 

Матеріали для першої реалізації проєкту RE:Ukraine. Monuments надала мережа «Сільпо». Для захисту використали сценічні конструкції та конструкції для зимової гірки й інших декорацій, які зберігалися на складах компанії. Використати їх для захисного каркасу запропонувала команда «Майстерня Чудес».

У результаті, бакелітову фанеру закріпили на сценічний конструктив, а потім усю споруду пофарбували й зобразили на ній пам’ятник та інформацію про нього. Таким чином, конструкція має захиснити оригінальний монумент від вибухової хвилі, уламків, снарядів та куль. Водночас вона гармонійно вписуватиметься у міський ландшафт.

Захисна споруда для пам'ятника за проєктом Balbek Bureau Захисна споруда для пам'ятника за проєктом Balbek Bureau

Зазначимо, що наразі найрозповсюдженіший спосіб убезпечити пам’ятники у Києві та інших містах України від руйнувань — це мішки з піском, якими обкладають монумент. 

Як захищають пам'ятники в Україні від руйнувань

Як захищають пам'ятники в Україні від руйнувань Як захищають пам'ятники в Україні від руйнувань

Як захищають пам'ятники в Україні від руйнуваньРаніше ми повідомляли, що архітектурне бюро Balbek Bureau створило проєкт RE:Ukraine. Monuments. Це єдина система зміцнення пам’яток від руйнувань під час війни. Таку технологію можна застосовувати до скульптурних монументів різних габаритів.

#Київ #війна в Україні #пам’ятники