Главная > Все новости > Горячая тема > У Києві під час обстрілу загинула російська журналістка

У Києві під час обстрілу загинула російська журналістка

Фото: theins.ru

В Києві під час обстрілів російських окупантів загинула журналістка російського видання The Insider Оксана Бауліна. Про це повідомило саме видання.

В The Insider розповіли, що Бауліна загинула під час виконання редакційного завдання. Вона знімала руйнування після обстрілу російськими військами у Подільському районі столиці, коли потрапила під новий ракетний обстріл. Разом з нею загинув ще один цивільний. Двоє людей, які супроводжували журналістку, дістали поранень та були госпіталізовані.

До приходу в The Insider Оксана працювала у «Фонді боротьби з корупцією», а після внесення організації до списку «екстремістських» у росії вона поїхала в Україну, де встигла зробити кілька репортажів зі Львова та Києва. 

Відзначимо, що The Insider є опозиційним російським виданням, яке спеціалізується на журналістських розслідуваннях, фактчекінгу та політичній аналітиці. Від початку повномасштабного вторгнення видання висвітлює злочини росії в Україні. Його редакція розташовується в Ризі.

«Ми продовжимо висвітлювати війну в Україні, у тому числі й такі військові злочини росії, як невибіркові обстріли житлових районів, де гинуть мирні жителі та журналісти», — заявили у The Insider.