Главная > Все новости > Горячая тема > У Києві представлять проект Назара Білика «Сплав»

У Києві представлять проект Назара Білика «Сплав»

В середу, 24 серпня, в Українському домі презентуватимуть новий проєкт скульптора Назара Білика «Сплав».

Виставка, яка відкриється у Києві, є початком нової серії робіт «Сплав», зроблених саме з бронзи. Серія стала для художника практикою пошуку нової форми та її ознак, дослідження простору і меж його впливу. Лаконічність та виразність проєкту висловлено у його назві, багаторівневій та сповненій сенсами, яка відсилає нас також до технологічного процесу створення скульптур.

Коли йдеться про війну в нашій державі, то йдеться не тільки про сам акт війни, але й про її образ та наративи, котрі я намагаюсь зараз віднайти. Саме зараз ніхто не може визначити напевне її спустошливі наслідки чи дату закінчення, але спроба зафіксувати її впливи та замалювати стан, в який перековує ця війна наше суспільство, є доречним. Лишень про зміни як про соціальну документацію ми можемо говорити зараз. Адже вогонь війни змінює нас на інших людей: зі зляканих і шокованих на зібраних та дієвих, часто спустошених, але таких, що долають страх і вірять у себе. Змінюється все, утворюється густий осад і ми стаємо свідками антропологічного змішування людей у новий сплав.

Назар Білик — скульптор, автор робіт у публічних просторах, відомий як професійному ком’юніті, так і широкому загалу. Учасник групових та персональних виставок в Україні, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Великобританії, США.

Коли: з 24 серпня до 18 вересня, з 11:00 до 19:00. Понеділок — вихідний

Де: Український дім, вул. Хрещатик, 2.

Скільки коштує: 50 грн.