Главная > Все новости > Горячая тема > У Києві пропонують перейменувати сквер, названий на честь дружби з москвою

У Києві пропонують перейменувати сквер, названий на честь дружби з москвою

Фото: КМДА

У столиці пропонують змінити назву скверу дружби між Києвом та москвою на Сквер Героїв Маріуполя. Відповідну пропозицію на розгляд Київради вніс мер Києва Віталій Кличко — проект рішення уже підписаний і чекає на голосування, повідомили в КМДА. 

Йдеться про сквер на вулиці Якубовського на Теремках, який відремонтували кілька років тому. 

«Раніше ця зелена зона мала неофіційну назву сквер споріднених міст на честь дружби Києва та Москви. В центрі скверу стояв відповідний пам’ятний знак. У липні 2021 року Київрада ухвалила рішення про його демонтаж. 1 вересня знак демонтували. Наразі ми тут наводимо лад, висаджуємо дерева й куші. І скверу потрібна нова назва», — зазначив Кличко.

Фото: КМДА

 

Друзі Сьогодні – в День довкілля в місті відбуваються толоки в різних районах столиці. Комунальні служби та самі кияни впорядковують свої двори, парки та сквери в своїх районах. Сьогодні в щеоениз зонах столиці висадили 500 дерев та понад тисячу кущів. Відвідав сквер на вулиці Якубовського на Теремках, який кілька років тому ми відремонтували. А сьогодні там висадили дерева й кущі — калину та черемшину. Раніше ця зелена зона мала неофіційну назву сквер споріднених міст на честь дружби Києва та Москви. В центрі скверу стояв відповідний пам’ятний знак. У липні 2021 року Київрада ухвалила рішення про його демонтаж. 1 вересня знак демонтували. Зараз ми наводимо лад, висаджуємо дерева й кущі. І скверу потрібна нова назва. Я ініціюю, щоб Київрада ухвалила рішення, аби цей сквер носив офіційну назву – Сквер Героїв Маріуполя. І сьогодні підписав відповідний проект рішення, який Київрада має розглянути на найближчому засіданні.

Posted by Віталій Кличко on Thursday, April 14, 2022

Сквер пропонують назвати на честь Героїв Маріуполя. Це місто вже понад півтора місяці перебуває у блокаді російських окупаційних військ. 

Нагадаємо, що з початку широкомасштабної війни у Маріуполі загинули до 22 тисяч жителів. Такі дані виданню CNN назвав очільник Донецької ОДА (ОВА) Павло Кириленко. Також відомо, що у місті повністю зруйновано 40% багатоповерхівок. 

Раніше мер Києві Віталій Кличко повідомляв, що у столиці перейменують декілька станцій метрополітену.