Главная > Все новости > Анонсы > У Києві створять міську систему моніторингу стану довкілля

У Києві створять міську систему моніторингу стану довкілля

Створення міської системи програмно-апаратних засобів збору та обробки даних про стан довкілля міста Києва профінансують на 80 мільйонів гривень. Про це повідомив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий

– На засіданні Президії Київради обговорили проекти рішень, які можуть увійти до порядку денного наступної сесії. Один із них – зміни до Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 – 2021 роки, – написав Костянтин Яловий.

Серед нових заходів, які реалізують у Києві, реконструкція та будівництво парків, а також благоустрій озера Глинка.

За словами депутата у програмі мають відобразитися нові об’єкти, включені до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 – 2020 роки, а саме:

– створення міської системи програмно-апаратних засобів збору та обробки даних про стан довкілля міста Києва. Ця система, зокрема, буде здійснювати і моніторинг якості повітря;
– реконструкція та благоустрій парку «Володимирська гірка» у Шевченківському районі;
– регулювання рівня води водойми озера Глинка з виконанням берегоукріплення та благоустрою Південної її частини;
– будівництво парку вздовж просп. Генерала Ватутіна між просп. Володимира Маяковського та вул. Оноре де Бальзака.

Потреба у  внесенні Змін до Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 – 2021 роки, викликана приведенням у відповідність та уточненням обсягів фінансування.

Джерело