Главная > Все новости > Горячая тема > У Києві відбудеться Волонтерський нетворкінг: українців запрошують на зустріч

У Києві відбудеться Волонтерський нетворкінг: українців запрошують на зустріч

Першого вересня 2022 року о 18:30 відбудеться шостий Київський Волонтерський нетворкінг. Запрошуємо вас відвідати захід, поспілкуватися з організаторами та волонтерами, які допомагають українцям під час війни. Нетворкінг відбудеться за адресою вул. Ярославів Вал, 15 (5-тий поверх).

Волонтерський нетворкінг — це подія, яку команда HelpHubUA, разом із співзасновником Linza agency й ініціативи UA_FirstAid Лесем Якимчуком та командою Офісу Дій вирішили організувати регулярно і збирати волонтерів у Києві, щоб знайомитися, спілкуватися, обмінюватися досвідом та проводити час разом.

Мета зустрічей — створити потужне волонтерське ком’юніті в Україні.

«Кожного разу нам вдається зібрати понад 50 людей! Це усі, хто вкладає свій час, талант чи ресурси, захищаючи майбутнє нашої країни. Адже, волонтер сьогодні — це кожен з нас, донатите ви чи даєте відсіч ворогу на фронті, у тилу, в інформаційному, культурному чи кіберпросторі», — кажуть організатори.

Окрім спілкування та нових знайомств, усі присутні зможуть замовити (за власним бажанням) «благодійні» напої та їжу: від бару-партнеру Ідеаліст.

20% прибутку від продажу піде на закриття потреби волонтерам, які збирають кошти на прилад нічного бачення для групи розвідників з підрозділу ССО України, який наразі знаходиться в Сумській області та збирається на фронт.

В подальшому організатори планують запустити нетворкінги у Львові, Ужгороді та Дніпрі.

#благодійність #волонтери