Главная > Все новости > Анонсы > У Києві вимкнуть освітлення на підтримку акції «Година Землі»

У Києві вимкнуть освітлення на підтримку акції «Година Землі»

Сьогодні на одну годину на кількох об’єктах столиці вимкнуть освітлення, таким чином столиця долучиться до акції «Година Землі».
Про це повідомили у КП «Київміськсвітло».

Шановні керівники підприємств, установ, організацій та мешканці Подільського району міста Києва, 30 березня о 20:30 просимо приєднатися до акції «Година Землі 2019». Люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину, годину Землі, як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу.

Година Землі — щорічна міжнародна подія, котра проводиться останньої суботи березня і закликає господарства та комерційні установи вимкнути необов’язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб стимулювати зацікавлення до потреби протидіяти зміні клімату.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби з цією проблемою.

Всесвітня кампанія Година Землі стартувала у 2007 році,  її організатором виступає Всесвітній фонд природи  (WWF) в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилась світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналась до всесвітньої кампанії у 2009 році.

Година Землі 2017 року була безпрецедентним успіхом – приєднались більше 7000 міст у 188 країнах по всьому світу. Серед тих, хто підтримав подію, були мери міст Париж, Гонконг, Ріо-де-Жанейро, відомі політики, діячі культури та багато інших. В Україні до кампанії долучились більше 75 міст та містечок, у тому числі Київ, Одеса, Львів, Харків, Полтава, Кривий Ріг та інші. Планується поліпшити результати та розвинути цей успіх у 2019 році.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, кампанія наголошує на необхідності щоденних дій кожного громадянина, компаній та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання природних ресурсів задля подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою. Крім того, цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою і впливі наших споживчих звичок на планету.

Година Землі – всесвітній природоохоронний рух.

Разом ми маємо сили змінити світ. Приєднуйтеся!

Нагадаємо, 30 березня о 20:30 (за місцевим часом) Україна разом із усім світом відзначатиме наймасштабнішу природоохоронну подію, що була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF – Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних  дій для збереження природи нашої Планети.

У Києві вимкнуть, зокрема, архітектурно-декоративне освітлення Національного музею історії України у Другій світовій війні та монументу «Батьківщини-Матері»; дзвіниці Михайлівського монастиря; Успенського собору Києво-Печерської Лаври; дзвіниці Києво-Печерської Лаври; Софійського собору з площею та дзвіницею; будівлі Міністерства закордонних справ; Монументу Незалежності; флагштоку на Майдані Незалежності; Пішохідного мосту через р. Дніпро та інших.

«Разом ми змінюємо світ! Тема цьогорічної кампанії – «Злови зв’язок з Землею» – продовжує закликати встановити власний зв’язок та підкреслювати, що люди почали втрачати зв’язок із планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя – чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого», – зауважив директор КП «Київміськсвітло» Володимир Круценко. Він також запросив киян долучитися до акції.

На підтримку всесвітньої кампанії у тисячах міст та містечок Землі символічно вимкнуть зайве освітлення будівель та пам’яток, люди та організації проводитимуть різноманітні флешмоби, концерти та освітні заходи.

Джерело: podil.kyivcity.gov.ua/