Главная > Все новости > У Києві вшанували пам’ять Героїв Чорнобиля

У Києві вшанували пам’ять Героїв Чорнобиля

Із нагоди скорботної дати – 33-х роковин трагедії Чорнобиля – представники КМДА взяли участь у церемонії покладання квітів на території Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи, що на проспекті Миру. Після символічної ходи букети піднесли до Меморіального кургану «Героїв Чорнобиля» та до пам’ятного знаку «Воїнам Чорнобиля».

У церемонії взяли участь: заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук і представники громадських організацій чорнобильців міста Києва.

Як зауважила після урочистої церемонії заступник голови КМДА Марина Хонда, попри зобов’язання держави за законом про пільги для чорнобильців, влада столиці за власною ініціативою додатково допомагає цій категорії пільговиків Києва. Кошти на це щорічно закладаються у міській цільовій програмі «Турбота. Назустріч киянам».

«Радіація вбивала поступово, і досі багато потерпілих помирають від тяжких хвороб, спричинених цим лихом. Тому матеріальну допомогу чорнобильцям виділяють і на закупівлю дорогих медпрепаратів, і на поліпшення їхніх житлових умов, і на якісний відпочинок», – наголосила Марина Хонда.

Нагадаємо, 23 квітня до роковин Чорнобильської катастрофи заступник голови КМДА Марина Хонда вручила учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 8 сертифікатів на квартири у новобудові, яку буде здано в експлуатацію до кінця року.