Главная > Все новости > Горячая тема > У Маріуполі під обстрілами загинув оператор місцевого телеканалу «Сігма»

У Маріуполі під обстрілами загинув оператор місцевого телеканалу «Сігма»

Фото: Facebook Віктора Дєдова

У оточеному російськими окупантами Маріуполі підтвердили загибель ще одного українського журналіста — головного режисера та старшого оператора місцевого телеканалу «Сігма-ТБ» Віктора Дєдова. Про це повідомила Національна спілка журналістів України.

Повідомляється, що Дєдов разом зі своєю родиною знаходився вдома, коли у їхню квартиру потрапили кілька ворожих снарядів. Це сталося ще 11 березня. Про обставини загибелі журналіста повідомила його дружина Наталія Дєдова.

«Дві міни. Перша — у нашу спальню. Там я і мама. Друга — в нашу кухню. Там — Вітя… Я кричу «Саша!» у відповідь: «Мама, я тут!»… І тільки біля ліфта розумію: не бачу і не чую Вітю… Остання (його — ред.) фраза: «Саша, у мене нема світла!» І Саша дає ліхтарик, хоч у кімнаті світло. Сонна артерія. Вітя живе ще кілька хвилин, доходить до коридору і назавжди стає нашим світлим Янголом», — написала Наталія Дєдова.

Загиблого так і не змогли поховати, бо за чотири дні будинок, де мешкала родина, згорів через потрапляння ще одного снаряда.  

«Жахлива новина. Оператор від Бога! Кращого оператора не зустрічала», — розповіла про Дєєва його колишня колега, маріупольська журналістка Айна Чагір.