Главная > Все новости > Горячая тема > У Німеччині заборонили українські прапори на 9 травня

У Німеччині заборонили українські прапори на 9 травня

Берлінська поліція видала указ, який забороняє використання українського прапору на меморіалах під час відзначення 77-ї річниці закінчення Другої світової війни 8 і 9 травня. Крім української символіки, також заборонено використання прапорів країни-агресора, георгіївських стрічок, фашистських літер z та v, а також будь-яких військових розпізнавальних знаків, зокрема, військової форми. Ці правила не розповсюджуються на ветеранів Другої світової війни, дипломатів, представників та делегацій іноземних держав. 

Крім того, під час урочистостей заборонено грати маршові або військові пісні чи вигукувати лозунги, які виправдовують напад росії на Україну.

 Таким чином уряд та правоохоронці хочуть уникнути конфліктних ситуації.

«Наше рішення має на меті дві цілі. Ми захищаємо гідне вшанування на 15 меморіалах, тому створили правила для запобігання будь-яким конфліктам у цих місцях. Водночас ми вживаємо заходів проти будь-якої форми підтримки, схвалення чи навіть прославляння російської загарбницької війни проти України, особливо на зборах. Ми над цим працюємо на комплексних умовах», — заявила начальниця поліції Берліна Барбара Словік.

#війна #війна в Україні