Главная > Все новости > Горячая тема > У парку «Наталка» встановили незаконний фудкорт з пивом та кальяном

У парку «Наталка» встановили незаконний фудкорт з пивом та кальяном

Парк Наталка

У парку «Наталка» на столичній Оболоні встановили незаконні МАФи для продажу їжі та напоїв. Про це повідомила архітекторка ГО «Парк Наталка» Богдана Бесчастна.

За її словами, фудкорти або взагалі будь-яка торгівля на території парку не передбачені його концепцією та проєктом. А адміністрація МАФів мало того, що не мала жодних дозвільних документів, та ще й розмістила торгові точки в зоні прибережної захисної смуги Дніпра — поруч із гольф-клубом за кесоном. 

В місцевих групах Оболонського району пишуть, що на фудкорті вже почали розливати пиво та курити кальян. Місцеві мешканці переймаються, що це місце швидко перетвориться на «гендель».

Парк Наталка

Бесчастна розповіла, що активісти спільно з місцевими мешканцями та представниками Оболонської РДА вже звернулися до КМДА з приводу незаконного встановлення в парку незаконних МАФів, а також збираються створити робочу групу, що має регулювати розміщення в зеленій зоні подібних об’єктів. Також вони хочуть ініціювати виїзну нараду за участі Департаменту міського благоустрою КМДА, депутатів, представників Оболонської РДА, ГО «Парк Наталка» та мешканців.

Парк Наталка

Парк Наталка

Також Бесчастна закликала місцевих мешканців та гостей парку фіксувати, що відбувається в МАФах, адже власники пообіцяли не торгувати там, поки не будуть з’ясовані всі обставини.