Главная > Все новости > У Почайнинському сквері вшанували пам’ять загиблих в Афганістані

У Почайнинському сквері вшанували пам’ять загиблих в Афганістані

13 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Почайнинському сквері відбувся мітинг-реквієм в память про військових-подолян, які загинули в Афганістані.

Вшанувати пам’ять про своїх побратимів до памятника воїнам-інтернаціоналістам прийшли афганці, рідні загиблих, представники ветеранських організацій та духовенство Свято-Іллінської церкви.

 «Цими лютневими днями ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув у воєнних конфліктах на території інших держав. Також ми вшановуємо вас, шановні учасники бойових дій, людей, які з честю виконали свій службовий обов’язок в горах Афганістану. Ви є взірцем справжнього, дієвого патріотизму. Афганське братство, яке не з чуток знає що таке війна, сьогодні вносить значний вклад у боротьбу з ворогом, передає свій бойовий досвід нашим воїнам», — сказав перший заступник голови Подільської райдержадміністрації Микола Дубовик. Також він побажав всім присутнім здоров’я, довголіття та мирного неба.

Із словами скорботи за загиблими звернувся до учасників мітингу голова спілки ветеранів Афганістану Подільського району Сергій Афіндуліді. Він також побажав миру та процвітання Україні.

Священик Свято-Іллінської церкви відправив поминальну молитву за подолянами, які полягли на полі бою в Республіці Афганістан. Потім присутні вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

podil.kyivcity.gov.ua