Главная > Все новости > У Подільській РДА провели засідання комісії з питань демонтажу тимчасових споруд та боротьби із стихійною торгівлею

У Подільській РДА провели засідання комісії з питань демонтажу тимчасових споруд та боротьби із стихійною торгівлею

12 червня відбулось засідання комісії з питань демонтажу тимчасових споруд на території Подільського району м. Києва, в якому взяли участь перший заступник голови Подільської РДА Микола Дубовик, заступник керівника апарату Яна Дацун, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств та інших районних установ, яких стосується дане питання.

На початку засідання учасники комісії заслухали доповідь начальника відділу контролю за благоустроєм Павла Полякова щодо розташування тимчасових споруд без дозвільної документації на території району та прийняли рішення про звернення до Київської міської державної адміністрації щодо необхідності їхнього демонтажу. Зокрема мова йшла про демонтаж 15 тимчасових споруд на вулицях Маршала Гречка, Синьоозерній, Верхній Вал, Світлицького, Вишгородській, проспектах Свободи, Правди, на розі вулиць Оленівської та Костянтинівської, між вулицями Верхній та Нижній Вал біля Житнього ринку.

Крім того, головуючий звернув увагу присутніх на актуальність питання щодо неприпустимості стихійної торгівлі. «Питання боротьби із стихійною торгівлею в теплу пору року є особливо гострим, так як це може призвести до масових отруєнь та погіршення епідемічної ситуації в місті. Тому, балансоутримувачам та відповідним структурним підрозділам обов’язково об’єднати зусилля з поліцією для наведення порядку і ліквідації торгівлі продуктами харчування в недозволених для цього місцях», — зазначив Микола Дубовик.

За результатами засідання були надані відповідні доручення до виконання.