Главная > Все новости > У Подільському районі розпочинається будівництво ділянки Сирецького самопливного каналізаційного колектора

У Подільському районі розпочинається будівництво ділянки Сирецького самопливного каналізаційного колектора

У Подільському районі Києва розпочинається будівництво ділянки Сирецького самопливного каналізаційного колектора діаметром 1000 мм від вул. Кирилівської до вул. Скляренка. Про це повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал».

Унаслідок робіт буде збудовано нову ділянку колектора із сучасних матеріалів. Стара ділянка, яка зараз знаходиться в робочому стані, однак вже допрацьовує свій термін придатності, стане резервною. Загалом буде перекладено біля 450 погонних метрів інженерних мереж.

Будівництво ділянки стане фінальним етапом масштабної реконструкції Сирецького колектору. В результаті кияни отримають біля 3 км оновлених каналізаційних мереж, що зменшить ризики аварійних ситуацій та витоків, забезпечить надійну роботу систем водопостачання та водовідведення.

Усі роботи проводяться у спосіб, який дозволить мінімізувати незручності для киян.

Будівництво здійснюється закритим методом зі збереженням транспортно-пішохідного руху на вул. Сирецькій та вул. Кирилівській, включаючи рух трамваїв, тролейбусів на всіх етапах. Зокрема, будуть використані методи щитової та штольневої прохідки.

Труби, з яких буде прокладену нову ділянку колектора, футуровані поліетиленом. «Київводоканал» використовує в процесі будівництва нових та санації вже наявних колекторів тільки сучасні матеріали, які є стійкими до газової корозії.

Закінчити роботи планується у червні 2020 року. Фінансування здійснюється за кошти Інвестпрограми «Київводоканалу».

Джерело