Главная > Все новости > У Подільському районі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи

У Подільському районі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи

25 квітня у Подільському районі відбувся мітинг-реквієм з нагоди 33-х роковин Чорнобильської катастрофи. До участі у заході долучились перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Микола Дубовик, чорнобильці, представники громадських організацій та мешканці.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «До 25-х роковин Чорнобильської катастрофи», пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до пам’ятного знаку біля Національного музею «Чорнобиль».

«У ці теплі весняні дні ми кожного року згадуємо подвиг наших співвітчизників, які заплатили своїм життям, здоров’ям за майбутнє України. Ми завжди у невідплатному боргу перед тими, хто ціною свого життя врятував нас від ядерного знищення. Велика шана і уклін до землі всім, хто не жалкував себе, вічна пам’ять ліквідаторам, котрих сьогодні з нами вже немає», — зазначив Микола Дубовик, звертаючись до присутніх.

Також перший заступник голови райдержадміністрації вручив грамоти присутнім ліквідаторам та постраждалим від катастрофи на ЧАЕС, після чого усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Нагадаємо, що впродовж квітня у навчальних закладах Подільського району проходять зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, уроки пам’яті та тематичні бесіди.