Главная > Все новости > Активисты района > У Подільському районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

У Подільському районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13 грудня за участю заступників голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації, чорнобильців, представників громадських організації, мешканців відбулись урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «До 25-х роковин Чорнобильської катастрофи», пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та до пам’ятного знаку біля Національного музею «Чорнобиль».

У Подільському районі проживає велика кількість людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та були вимушені залишити свої домівки, почавши нове життя на нових місцях. В Управлінні праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації на обліку перебуває 6141 особа, які постраждали внаслідок цієї аварії.

Нагадаємо, що впродовж грудня у навчальних закладах Подільського району відбудуться зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, перегляд та обговорення відеофільмів на тему Чорнобильської катастрофи. Також для учнів шкіл будуть організовані екскурсії до Національного музею «Чорнобиль». У районних бібліотеках експонуватимуться тематичні виставки.

Для підопічних Територіального центру соціального обслуговування населення буде організовано перегляд серіалу «Чорнобиль» та година пам’яті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *