Главная > Все новости > У Подільському районі запрацювала нова філія Центру надання адміністративних послуг

У Подільському районі запрацювала нова філія Центру надання адміністративних послуг

У Подільському районі, на вулиці Червонопільській, 14/14, запрацювала нова філія центру надання адміністративних послуг. Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник здійснив робочий візит до філії.

«Поділ – це достатньо густонаселений район із більше ніж 200 тис. населення. Аналіз звернень до Подільського ЦНАП, показав, що найчастіше мешканці масивів Виноградар, Вітряні гори, Куренівка, де ведеться активне житлове будівництво, звертаються за послугами з реєстрації місця проживання, приватизації, реєстрації майнових прав, оформлення посвідчень багатодітної родини. Це саме той спектр послуг, яким у різних життєвих ситуаціях користується більшість киян. Раніше, щоб дістатися до Центру надання адміністративних послуг, ці заявники витрачали не менше години», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, відтепер мешканці цих масивів можуть скористатися послугами новоствореної філії Центру надання адміністративних послуг Подільського району.

«Тут вже завершено ремонтні роботи, закуплено меблі і техніку та обладнано робочі місця (рецепція, прийом, видача документів), підібрано кваліфікований персонал. Прийом вестимуть 10 адміністраторів, які зможуть обслуговувати більше 200 заявників щодня, надаватиметься біля 150 видів послуг. Філія працюватиме за графіком, який є єдиним для всіх ЦНАПів столиці: до 20:00 у будні,та у суботу до 18:00», – підкреслив Микола Поворозник.

Він також нагадав, що послуги з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів надаються з 01.11.2018 у міському ЦНАП, 29.03.2019 – у ЦНАП Печерського району, з 25.05.2019 – у ЦНАП Святошинського району, а з 28.05.2019 – ЦНАП Дарницького. Незабаром таку послугу кияни зможуть отримувати і у ЦНАП Солом’янського району.

При цьому, варто зазначити, що функція видачі першого водійського посвідчення залишається за МВС.

Джерело