Главная > Все новости > Горячая тема > У США продали портрет пораненої вчительки з Чугуєва — гроші підуть на допомогу Україні

У США продали портрет пораненої вчительки з Чугуєва — гроші підуть на допомогу Україні

Джерело: Zhenya Gershman

На американському аукціоні Heritage Auctions продали картину художниці Жені Гершман із зображенням пораненої вчительки із Чугуєва (Харківщина). Вартість картини склала 100 тисяч доларів — усі гроші передадуть на допомогу Україні. 

Про це свідчать дані на сайті аукціону. 

На картині Генршман зображена вчителька Олена Курило, яка отримала поранення внаслідок бомбардування Чугуєва російськими окупантами. Фото жінки розлетілося в усіх соціальних мережах та з’явилося на обкладинках відомих видань.

Фото: Wolfgang Schwan / Anadolu Agency / Getty ImagesХудожниця відтворила знімок на полотні. Картина отримала назву «Перше обличчя війни».

Женя Гершман та її картина. Джерело: facebook.com/zhenya411Зазначається, що усі отримані за продаж картини гроші передадуть Українському товариству Червоного Хреста. 

Раніше ми повідомляли, що у Лондоні завершився аукціон із продажу антивоєнної картини Бенксі — Benksy’s CND Soldiers. Отриманні на торгах 106 тисяч доларів направили на допомогу київській дитячій лікарні «Охматдит». 

#допомога #війна в Україні