Главная > Все новости > Анонсы > У столиці покажуть особливий погляд сучасних фотографів

У столиці покажуть особливий погляд сучасних фотографів

Сьогодні, З серпня, в галереї мистецтв  «Лавра» відкривається групова виставка «Засіб впливу» фотографічного колективу MYPH. 

ХТО
Учасники колективу мають спільне місце проживання – Миколаїв та працюють під кураторством фотографа Сергія Мельниченка. Об’єднавшись у групу MYPH, фотографи різного віку та з різним бекграундом, демонструють спільний підхід та виступають у ролі єдиного цілого, але з великим арсеналом тем, засобів та жанрів. Найчастіше автори звертаються до еротичного жіночого ню, а також документальної, вуличної та інтер’єрної фотографії.

Наталія Щербина

Учасники: Олеся Тищук, Антон Малиновський, В’ячеслав Тешнер, Станіслав Остроус, Максим Голуб, Наталія Щербина, Наталя Агризкова, Артем Гумільовський, Роксолана Засядька, Віталій Сологуб, Ольга Задеряка, Ксенія Петровська, Марія Горшкова, Вова Лисенко.


Антон Малиновський

ТЕМА
Проєкт «Засіб впливу» – це роздуми про те, що в сьогоднішніх реаліях означає бути людиною, що тонко відчуває свою присутність у творчому колективі, а також це питання пошуку індивідуальної можливості бути собою в жорстокій середі постіндустріального міста.
– Творчий, фотографічний засіб впливу на соціум є більш продуктивним, хоча й повільніший ніж агресивна критика та революційні зрушення. Фотографія є швидким мистецтвом й фіксує непомітні, але від того не менш важливі ситуації, людей та швидкий потік нашого життя – все те, з чого буде створено наше спільне завтра, – розповідає куратор проєкту Андрій Сігунцов.


ЩО
Виставка буде розділена на декілька смислових блоків, які отримали свої тематичні назви. Це теми страху, релігії, сексуальності й спільного середовища проживання. Нічне життя, типова повсякденність, особливий погляд на сексуальність та тісні зв’язки між ними формують основу проєкту, на якій будується лірична розповідь про сучасне українське життя. Проєкт мультимедійний за змістом та включає не тільки фотографію, а ще й відео, колажі та серію графічних робіт, виконаних одним із фотографів разом із дітьми-аутистами.

Ксенія ПетровськаКоли: відкриття виставки 3 серпня о 19:00, триває до 20 серпня.
Де: Галерея мистецтв «Лавра», провулок Лаврський, 9.
Вхід вільний.

Джерело