Главная > Все новости > Анонсы > У столиці створять автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг із паркування

У столиці створять автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг із паркування

Для впорядкування та удосконалення надання послуг із паркування у столиці буде створено автоматизовану систему контролю оплати вартості послуг із паркування. Про йдеться у відповідному розпорядженні КМДА від 17 січня 2019 року № 75.

Комунальному підприємству «Київтранспарксервіс», яке визначено замовником послуг, доручено розробити технічні вимоги і завдання до автоматизованої системи, а також погодити їх із Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій.

Департамент транспортної інфраструктури має протягом чотирьох місяців підготувати проект розпорядження Київської міської державної адміністрації про впровадження цієї системи та порядок її функціонування.

Нагадаємо, що торік столична влада реалізувала на аукціоні право обладнати парковки. Також цього року мають створити перехоплюючі паркінги біля станцій метро.

Загалом, торік уперше за 4 роки КП «Київтранспарксервіс» отримало прибуток у 5 млн грн. У столиці запрацювало 230 точок із продажу талонів на паркування, створено онлайн-карту паркувального простору, у центрі облаштовано 38 нових паркувальних кишень.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua