Фото ілюстративне: Pexels
20 листопада у Києві та області запровадили екстрені відключення світла.
Про це йдеться на офіційному сайті ДТЕК “Київські електромережі”.
Графіки погодинних відключень нині не діють. Щоб допомогти стабілізувати систему, тих, у кого наразі є електроенергія, закликають до ощадливого споживання.