Главная > Все новости > Горячая тема > У Ватикані випустили срібну медаль, присвячену Україні

У Ватикані випустили срібну медаль, присвячену Україні

У Ватикані випустили спеціальну срібну медаль, присвячену Україні — кошти від її продажу підуть на благодійність для допомоги українцям, що постраждали від війни.

Медаль зроблена зі срібла 925 проби, має діаметр 35 міліметрів та важить 23 грами. На одній стороні зображені біженці на тлі своїх зруйнованих обстрілами будинків та слово «мир» на латині та кирилицею, а на іншому — голуб з оливковою гілкою, що є символом миру, та герб Папи Франциска. Також на медалі викарбовувана частина молитви, яку понтифік прочитав на загальній аудієнції 16 березня цього року, — це благання про милосердя для кожної людини, що страждає від війни.

«Монетний двір Держави Ватикан, випускаючи цю офіційну медаль, тема якої — «Мир в Україні», приєднується до заклику зупинити вогонь та повернутися до діалогу», — кажуть у Ватикані.

Коштує така медаль 50 євро, а усі кошти від її продажів будуть передані Папі Римському на благодійну діяльність на користь українського народу.