Главная > Все новости > Горячая тема > Українець Олексій Новіков здобув титул Найсильнішої людини Європи

Українець Олексій Новіков здобув титул Найсильнішої людини Європи

Фото: facebook.com/OfficialStrongmanWSM

Український стронгмен Олексій Новіков здобув титул Найсильнішої людини Європи 2022 року на змаганні у місті Лідс, що у Великобританії. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту України.

Новіков здобув перемогу в двох із п’яти вправ турніру, посівши підсумкове перше місце та виграти турнір. Загалом він набрав 52 бали. Друге місце посів шотландець Люк Столтмен, а третім став грузин Костянтин Джанашіа.

За крок від призового місця на цих змаганнях залишився ще один українець Павло Кордіяка — він у підсумку посів четверте місце, набравши 37 балів.

Свою перемогу Новіков присвятив Україні, а під час нагородження він звернувся до залу з проханням вшанувати пам’ять українців, які загинули у війні проти російських окупантів.

«Цю перемогу я присвячую Україні. Ми переможемо. Ми найсильніші, запам’ятайте це. Ми будемо найбільш квітучою країною на планеті. Ми будемо жити дуже добре. Я вам це обіцяю. Я багато подорожую і знаю, що Україна — це дійсно найкраща країна. Не хочу ніде жити, крім України. Слава Україні! Це свято пройшло дуже весело і здорово, але зараз в Україні — війна. Будь ласка, зробіть це для мене. Вшануйте хвилиною мовчання всіх загиблих», — сказав Новіков.