Главная > Все новости > Горячая тема > Українські військові відійшли: ситуація в Сєвєродонецьку

Українські військові відійшли: ситуація в Сєвєродонецьку

Фото: Генштаб ЗСУ

Сєвєродонецьк наразі повністю окупований ворогом. Про це розповів голова військово-цивільної адміністрації міста Олександр Стрюк.

Що відбулось

Українським військовим довелося відступити із міста. Наразі воно під повним контролем росіян. Вони навіть призначили свого «коменданта» Сєвєродонецька. Місцеві жителі, які близько трьох місяців ховались у підвалах заводу «Азот» потребують психологічної та медичної допомоги. За словами Стрюка, окупанти доки не квапляться її надавати. Проте, вже почали знімати свої пропагандистські сюжети. Варто зауважити, що у місцевій лікарні зараз цілком достатньо медикаментів. 

Чому відступили

Відступ українських сил із Сєвєродонецька пов’язаний із тим, що армії доводиться відходити на більш укріплені позиції. Про це розповів голова луганської ОВА Сергій Гайдай. Річ у тім, що позиції, які знаходилися безпосередньо у місті вже настільки розбиті, що немає сенсу лишатися на них та просто втрачати людей. Тому наразі українські силовики відступили звідти на більш укріплені рубежі. 

Чим заважають «блогери»

Пости у соцмережах про відступ ЗСУ із Сєвєродонецька не дали військовим завершити свою роботу. Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. За її словами, під час відступу військові виконують й інші важливі задачі. Коли ця тема не висвітлюється в мережі, то у них є запас в одну-дві доби для того, щоб зробити все грамотно. А пости в соцмережах позбавляють наших військових такої переваги. Тому цього разу армійці просто не встигли виконати всю роботу, яку планували. 

#війна в Україні #сєвєродонецьк