Главная > Все новости > Горячая тема > Українських підприємиць нагородили премією «Створено жінками»

Українських підприємиць нагородили премією «Створено жінками»

Франко-українська торгова палата оголосила імена трьох переможниць та двох спеціальних призерок конкурсу «Створено жінками».

Про це повідомили на сторінці у Facebook представники конкурсу.

"Створено жінками"

Грошову премію отримали ті жінки, які стикнулися з безпрецедентними викликами у своїму житті. Вони пережили евакуацію своєї родини та бізнесу, пошук нового ринку збуту і клієнтів, продовжували сплачувати податки. Ці жінки попри війну створювали робочі місця та допомагали армії.

Перше місце посіла Андріана Мальська, засновниця «Педіатрії Андріани Мальської». Вона отримала 100 000 грн, які спрямує на придбання сучасного кардіографа. ЇЇ клініка у Львові вважає своєю місією допомагати дітям зростати здоровими, а також навчати лікарів та інтернів дитячої кардіології.

Андріана Мальська«Дякуємо ЗСУ за те, що дають можливість нашим дітям повертатися, ми віримо в нашу перемогу, у квітучу Україну і в те, що всі діти швидко повернуться до своїх домівок», — каже Андріана Мальська. 

Фіналістки конкурсу Створено жінкамиДруге місце посіла Яна Ситніченко із виробництвом дерев’яних пазлів CreatifWood. Завдяки їй українські бренді дерев’яних пазлів та іграшок знають у всій франкомовній Європі. З початку війни підприємство Яни в Броварах зупинилось, але вже за три тижні продовжило свою роботу. Підприємиця отримала грошову премію 50 000 грн. У наступних планах — просувати український бренд в Європі.

Інна СкаржинськаТретє місце дісталось Інні Скаржинській з брендом рослинної косметики Vesna. Хоча лабораторія і 2 власних магазини марки були знищені росіянами у Бучі, Інна відновила виробництво у Львові. Свою премію — 50 000 грн планує витратити на міжнародну сертифікацію продукції, що дозволить їй відкрити нові закордонні ринки збуту.

Христина ЗакревськаСпеціальну премію і грошову винагороду 25 000 грн отримала Христина Закревська — вона не лише заснувала сімейну сироварню «Будз Баран» у віддаленому селі в Карпатах, але й залучила до справи своїх сусідів. Тепер молоко вони здають на переробку в сироварню, а не згодовують тваринам, що дає суттєву прибавку в доходах. Христина відправляє частину продукції на фронт, а 10% прибутку перераховує на потреби ЗСУ.

Ольша ШуроваСпеціальну відзнаку від Укрсиббанку» і 50 000 грн отримала Ольга Шурова з проєктом школи французької мови Musique de Langue. ЇЇ мета — не лише навчати українців французької, але й навчати франкомовних людей по всьому світу української мови. «Мотивація +100500, будемо працювати на користь нашої перемоги і розвитку України в усіх її галузях. Беру на себе інновативну освіту», — каже Ольга. 

За словами директорки Франко-української торгово-промислової палати, членкині журі Мод Жозеф, ця премія стала одним із тих проєктів, які було вирішено продовжувати за будь-яку ціну.

Нагадаємо, що премія “Створено жінками” проводиться четвертий рік поспіль Франко-Українською торгово-промисловою палатою. Участь для конкурсанток є безоплатною.  Цей конкурс покликаний спростувати упередження щодо жінок в бізнесі, посилити їхні можливості, надихнути не боятися розпочинати та продовжувати власну справу.