Главная > Все новости > Горячая тема > «Укрпошта» оголосила конкурс на ескіз нової марки «Доброго вечора, ми з України»

«Укрпошта» оголосила конкурс на ескіз нової марки «Доброго вечора, ми з України»

Фото: t.me/igorsmelyansky

«Укрпошта» розпочала прийом робіт з ескізами майбутньої поштової марки «Доброго вечора, ми з України». Про це у Telegram повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський. 

За його словами, 27 травня завершується продаж марок «Русскій воєнний корабль…всьо!» у відділеннях «Укрпошти» та на українських інтернет-платформах. Про наступні продажі буде відомо вже 1 червня. Водночас, компанія оголошує конкурс на ескіз марки «Доброго вечора, ми з України!» — за неї проголосували більше 200 тисяч українців з 650 тисяч. 

«Ми розуміємо всю відповідальність створення нової марки. Вона буде народна від початку до кінця: тему, ескіз — все в ній обираєте ви. Потім зможете обрати купляти онлайн чи у відділенні», — написав Смілянський. 

Упродовж наступного тижня «Укрпошта» буде реєструвати ескізи авторів. Надіслати свою роботу можна за посиланням до 3 червня включно. Далі найкращі 5-10 ескізів компанія виставить на народне голосування. Робота переможця і буде реалізованою на марках та мерчі «Укрпошти» вже у липні. 

Раніше ми повідомляли, що «Укрпошта» відкрила онлайн-голосування щодо наступної поштової марки, присвяченої війні в Україні. У результаті, переміг варіант «Доброго вечора, ми з України».