Главная > Все новости > Горячая тема > Укрзалізниця шукає волонтерів, що допоможуть на вокзалах: куди звертатися

Укрзалізниця шукає волонтерів, що допоможуть на вокзалах: куди звертатися

Вокзальна компанія шукає волонтерів та просто небайдужих людей!

Друзі! В цей складний час залізниці потрібна ваша допомога. Зараз поїзди курсують безперервно, доправляючи жінок та дітей у безпечні місця. Середня населеність поїзда зараз складає 200%, а провідники працюють без перерви та вихідних, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, щоб доправити кожного у безпечне місце.

Рук не вистачає, тому конче необхідна ваша допомога! Що потрібно зробити?

1. Заклеїти вікна на усіх діючих вокзалах України для мінімізації поранень гострими уламками у разі вибухів.

В умовах вибухів та стрілянини скляні вікна можуть становити додаткову небезпеку. Потрібні волонтери, які зможуть заклеїти скляні вікна на вокзалах. Увага, потрібно буде виконати роботи на висоті, адже на деяких приміщеннях вокзалів висота стелі може сягати до 10 метрів.

2. На усіх діючих вокзалах країни потрібно підготувати та розклеїти інструкції щодо дій громадян у разі вибухів. Тут не треба пояснювати нічого.

3. Привозити та завантажувати до поїзда питну воду та їжу на залізничних станціях: Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Львів, Ковель, Одеса, Запоріжжя, Лиман, Костянтинівка, Дніпро, Кривий Ріг, Київ, Харків, Хмельницький, Бердичів та Вінниця.

Укрзалізниця — компанія, яка має #ЗалізніНерви: перевезення здійснюються, працівники депо забезпечують нас рухомим складом, а машиністи та провідники доправляють пасажирів. Останні, хоч і самі зі сталі, але все ж люди і їм потрібна їжа та вода для того, щоб забезпечити безперебійне курсування поїзду.

Будь ласка, усі, хто можуть допомогти залізниці — звертайтесь до координаторів УЗ за телефонами:

  • +38(097)307-79-08 Наталія;
  • +38(097)851-10-71 Олена.

 

#війна в Україні #волонтери