Главная > Все новости > Горячая тема > «Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на перший потяг до Севастополя

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків на перший потяг до Севастополя

У межах проєкту «Квитки до перемоги», «Укрзалізниця» разом з платформою UNITED24 відкрила продаж символічних квитків на перший рейс до Севастополя. 

Своє рішення ініціатори проєкту пояснили попитом на такі квитки серед українців. 

Зважаючи на 2,5 тисячі проданих квитків і надзвичайну цікавість українців до проєкту «Квитки до перемоги», ми вирішили, що просто не маємо права обмежуватись п’ятьма містами, квитки на поїзди до яких вже в продажу.

Скористатись цими квитками можна буде одразу після поновлення руху та деокупації міст. «Укрзалізниця» надішле благодійникам лист з інформацією про всі деталі стосовно обраного напрямку.

Усі квитки благодійні. Кошти від продажу перекажуть через платформу UNITED24 на закупівлю last-mile транспорту — автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами. 

Оформити символічні квитки можна за посиланням. Окрім Севастополя, їх продають до уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. 

Нагадуємо, рейси буде здійснювати легендарний «Потяг до перемоги», розписані вагони якого присвячені подвигам людей на тимчасово окупованих територіях.