Главная > Все новости > Горячая тема > Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія

Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія

Фото: unsplash.com

Кабмін спростив процедуру проходження водійських курсів та отримання посвідчення водія у сервісних центрах МВС. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Прийнята урядом постанова «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні» має забезпечити:

  • Можливість тимчасовим внутрішнім переселенцям складати практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, де вони складали теоретичний іспит.
  • Можливість проходити теоретичне навчання, перепідготовку й підвищення кваліфікації водіям дистанційно за допомогою засобів інформаційно-комунікаційного зв’язку (Zoom, Skype, Google meet тощо).
  • Можливість тимчасовим внутрішнім переселенцям отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного та/або практичного іспитів.
  • Скорочення терміну навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини (для них ущільнять викладання таких тем, як «Будова і технічне обслуговування ТЗ», «етика водія ТЗ» тощо).
  • Можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, яке було видане за заявою власника на ім’я особи, що виїжджає за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого сервісного центру МВС.