Главная > Все новости > Горячая тема > УЗ залишає пусті місця в поїздах у пам’ять про загиблих в Краматорську

УЗ залишає пусті місця в поїздах у пам’ять про загиблих в Краматорську

Фото: pavlokyrylenko_donoda

В пам’ять про людей, що загинули в наслідок влучання російської ракети у залізничний вокзал Краматорська, «Укрзалізниця» залишає порожніми місця в декількох поїздах по всій країні. Про це розповіли в Краматорській міській раді.

Замість пасажирів, які могли б їхати в цих поїздах, але загинули через ракетний удар окупантів, 9 квітня на цих місцях поїдуть квіти.

«Від Києва до Чернівців, Трускавця та Рахова, від Одеси до Львова, від Чернівців до Одеси та від Львова до Запоріжжя місця в поїздах під номером 52 будуть порожніми, несучи країною нашу тугу за безвинними жертвами російської агресії, за життями наших громадян, які були відібрані жорстоко та сплановано», — розповіли в Краматорській міськраді.

Там висловили співчуваємо родинам загиблих та пообіцяли продовжувати робити все можливе і неможливе, щоб продовжувати рятувати життя українців.

Нагадаємо, вранці 8 квітня окупанти вдарили ракетою «Точка У» по залізничному вокзалу Краматорська. Під час ракетного удару на вокзалі перебували тисячі людей, адже звідти відбувалася евакуація жителів Донеччини до більш безпечних областей України. На ракеті окупанти написали російською мовою «За детей».

За останніми даними, внаслідок цієї атаки на мирних українців загинули 52 людей, серед них — п’ятеро дітей. Понад сотня людей отримали поранення.