Главная > Все новости > Горячая тема > В бою під Києвом загинув «кіборг» Тарас Коваль з позивним «Вальтер»

В бою під Києвом загинув «кіборг» Тарас Коваль з позивним «Вальтер»

Фото: 24tv.ua

У боях під Києвом загинув один з «кіборгів», що брав участь в обороні Донецького аеропорту — десантник Тарас Коваль з позивним «Вальтер». Про це повідомив засновник фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

«Тарас Коваль був особливим. «Вальтер» був сміливим і великим «ботаном» у зброї. Завжди був готовий дати лекцію, навіть якщо про неї не просили. Чесний, чистий, порядний, простий і хороший хлопець. Десантник», — написав Дейнега.

Він розповів, що у 2014 році Коваль «пройшов майже все», включно з Донецьким аеропортом. Та, попри війну, залишився спокійною та флегматичною людиною.

«Не вмів брехати, бо все було написано на його чесному трохи дитячому обличчі. Вчора він загинув під Києвом, захищаючи нас з вами», — додав Дейнега.

Він закликав не відчувати жаль чи скорботу до загиблого, а натомість відчувати лють, щоб вона «проникла в кожну клітину». І що б українці зараз не робили — роботи це краще і більше. Навіть просто виконувати свою роботу, платити податки, допомагати армії, готуватись захищати своє місто чи село.

«Нехай лють випалить в вас страх, слабкість, нерішучість, зневіру. Щоб ваша рука не знала вагання, коли прийде її час», — закликав засновник «Повернись живим».