Главная > Все новости > В.Кличко: «Ми передали правоохоронцям фото та відео вандалів, які пошкодили підсвітку на Алеї художників»

В.Кличко: «Ми передали правоохоронцям фото та відео вандалів, які пошкодили підсвітку на Алеї художників»

Міська влада передала Подільському управлінню поліції Києва фото та відео матеріали, на яких зафіксовано групу молодиків, які пошкодили підсвітку на Алеї художників. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав мер столиці Віталій Кличко. Також він оприлюднив відео та фотографії вандалів.

«Не всі, на жаль, люблять наше місто та цінують його красу. В ніч на 29 січня вандали пошкодили елементи LED-підсвітки, що вмонтована у перила вздовж оновленої Алеї художників. Камери відеоспостереження зафіксували групу молодиків, які «самостверджувалися» паплюжачи об’єкт, що вже так полюбився киянам і гостям столиці, – зазначив мер. – Міська влада звернулася і передала матеріали Подільському управлінню поліції Києва. Сподіваюся, злодіїв оперативно знайдуть і притягнуть до відповідальності. А кияни нехай подивляться на ці «натхненні» обличчя. Я б взагалі для таких «недогероїв» застосовував виправні роботи на благо міста. Ділянки роботи ми забезпечимо! І на Володимирській гірці, зокрема», – написав Віталій Кличко.

Джерело