Главная > Все новости > Горячая тема > В магазинах «АТБ» вводять обмеження на продаж солі та цукру, — ЗМІ

В магазинах «АТБ» вводять обмеження на продаж солі та цукру, — ЗМІ

Фото ілюстративне: Farah Raufi / Unsplash

Компанія «АТБ» вводить обмеження на продаж солі та цукру в одні руки. Відповідні оголошення вже можна побачити на касах супермаркетів мережі у Дніпрі. Інформацію про введення обмежень виданню «Наше Місто» підтвердив очільник відділу комунікацій «АТБ» Сергій Демченко. 

Відповідно до оголошення в одному із супермаркетів мережі, один покупець за раз може придбати не більше двох пачок солі та не більше п’яти кілограмів цукру. Такі обмеження ввели у зв’язку із перебоями постачання вказаних товарів. 

В АТБ вводять обмеження на продаж солі та цукру«Ми були вимушені ухвалити таке рішення. Воно тимчасове, поки ситуація з продовольчим ажіотажем та закупками не нормалізується. Тому що деякі покупці закуповуються сильно про запас. Крім того, є й такі, хто купує товар у нас, а потім перепродає його втричі дорожче, користуючись панікою. Як тільки ситуація нормалізується, обмеження будуть зняті», — повідомив Сергій Демченко, керівник відділу комунікацій мережі та директор Всеукраїнського благодійного фонду «АТБ». 

Зазначимо, що наразі ні на сторінках «АТБ» у соціальних мережах, ні на сайті компанії інформації про обмеження продажу солі та цукру немає.