Главная > Все новости > Горячая тема > В Ризі відкрили виставку “Війна з рф ближче, ніж ти думаєш”

В Ризі відкрили виставку “Війна з рф ближче, ніж ти думаєш”

Навіть сьогодні в Латвії дуже багато людей залишаються “поза політикою”. Вони вважають, що зараз відбувається лише “конфлікт між Україною та росією”, який їх не стосується.

1-го квітня перед Будинком Конгресу відбулося відкриття виставки, метою якої було розплющити очі пересічних латвійців на глобальність агресії зі сторони рф.

Тепер кожен мешканець Риги може побачити, що воєнні злочини відбуваються не десь далеко, а зовсім поряд з ним. Допомогти ж зупинити цю агресію можна донатом в ЗСУ.

Також напроти посольства росії був встановлений стенд “Що за стіною російської брехні” з популярними тезами пропаганди країни-агресора і підтвердженими фактами, що її спростовують.

Відкриття відбулося за участю Посла України в Латвії Олександра Міщенка, Віце-мера Риги Едвардса Смілтенса, а також керівника відділу міжнародного співробітництва Ризької ради Галини Буковської. Також виступив змішаний хор міста Саулкрасти “Anima”, який виконав українські пісні.

Виставка організована українкою родом з Маріуполя Дар’єю Желєзновою, а над концептом працювали креативники, які й зараз знаходяться в різних містах України.

Зазначається, що виставку хочуть провести й в інших містах Латвії, а також в ​​Копенгагені, Мілані, Кракові, Вільнюсі та Берліні.