Главная > Все новости > Горячая тема > В Україні створюють комікс про життя під час війни: як стати його героєм

В Україні створюють комікс про життя під час війни: як стати його героєм

Фото: unsplash.com

Проект Dewscots створює книгу-комікс для героїв війни «Літопис Всесвіту Дюскотс». Вона буде складена з історій пересічних українців. Шанс потрапити на її сторінки є у всіх охочих.

Про це повідомляється на сторінці Dewscots у Facebook.

Щоб стати героєм коміксу, потрібно взяти участь у творчому конкурсі. Він триватиме до 30 серпня. Потім журі відбере 20 найкращих історій, які увійдуть у книжку-комікс із професійними ілюстраціями. Усього буде випущено шість книг із фінальним коміксом, героями якого будуть персонажі з творів переможців.

​»Книга буде створена саме на ваших історіях. Історіях болю та радості, сліз та посмішок, поразок та перемог! Але головне, що це будуть ваші історії, і весь світ зможе її почути! — розповіли представники проекту. — Розкажіть свою історію нам. І не важливо дитина ти чи дорослий. І нехай вона буде неідеальною, нелогічною, некомпозиційною, або дещо дивною. А може й навпаки — ідеальною та майстерно написаною. Головне, що вона буде чесною — вашою».

Щоб взяти участь в конкурсі, треба:

  1. Написати свою історію війни: про те, що трапилось з вами або з вашою родиною, друзями, або про героя, який допоміг вам під час війни, або будь-яку історію, яка надихнула вас та змусила повірити, що справжні герої живуть серед нас, що ми і є справжні герої.
  2. ​Розмістити вашу історію на сторінках ваших соцмереж з хештегом #літопис_дюскотс або на сайті Dewscots, натиснувши «Подати історію на конкурс».
  3. ​Підписатись на соцмережі Dewscots та читати історії звичайних українців — справжніх героїв.

​Ознайомитись з повними умовами конкурсу можна за посиланням.